'Per mei 2026 ben ik met veel plezier gestart bij SureBusiness in de rol van HR Adviseur. In de afgelopen jaren heb ik brede ervaring opgedaan in verschillende HR-rollen bij diverse bedrijven. Wat mij aanspreekt in het HR-vak is het werken met mensen en de afwisseling die geen dag hetzelfde maakt. Daarnaast draag ik graag bij aan een professionele werkomgeving waarin mensen zich kunnen ontwikkelen.
SUREbusiness is een sterk groeiende en innovatieve onderneming en ik vind het leuk om hier mijn steentje aan bij te dragen. Ik kijk ernaar uit om mee te bouwen aan de verdere groei en professionalisering van de P&O-afdeling en zo bij te dragen aan het succes van SureBusiness.'
'Vanaf 1 april 2026 ben ik bij SUREbusiness gestart als Teamleider applicatiebeheer.
Als team zorgen we er samen voor dat alles achter de schermen soepel blijft draaien. We combineren kennis en ervaring met Level om applicaties stabiel te houden en goed aan te laten sluiten op de behoeften van de organisatie. Samen schakelen we snel en zorgen we voor oplossingen die werken.
Ik word enthousiast van het slimmer maken van processen en het vinden van oplossingen die niet alleen werken, maar het ook écht makkelijker maken. Daarbij houd ik graag in de gaten wat er in de markt gebeurt, zodat we blijven vernieuwen en verbeteren.
Nieuwsgierigheid zit een beetje in mijn DNA: ik stel vragen, denk vooruit en ben altijd op zoek naar hoe het nét een stukje beter kan. Zo bouwen we samen aan een sterke en toekomstbestendige IT-omgeving.'
'Mijn naam is Ivo en ik woon al mijn hele leven in het gezellige Schagen. In mijn vrije tijd voetbal ik bij de plaatselijke vereniging en speel ik padel.
Ik heb jarenlang in de E-commerce gewerkt en na een uitstapje naar een relatiegeschenkenbedrijf kwam SUREbusiness op mijn pad. Ik heb er geen moment spijt van gehad. De prettige sfeer binnen het bedrijf spreekt mij heel erg aan en zorgt ervoor dat ik het vak m'n eigen kan maken.
Ik kijk ernaar uit om mezelf verder te ontwikkelen in de verzekeringswereld en elke dag mijn steentje te mogen bijdragen als Acceptant Brand.'
'Eind 1999 rolde ik min of meer toevallig de verzekeringswereld in. Ik begon als supportmedewerker, in een tijd waarin deze rol nog verantwoordelijk was voor het opstellen van offertes en polissen voor acceptanten. Een mooie basis waarin ik het vak van dichtbij leerde kennen.
Al snel werkte ik met producten zoals Kidnap & Ransom, Product Recall en Bestuurdersaansprakelijkheid. Na ruim twee jaar kreeg ik de kans om door te groeien naar acceptant op het gebied van bestuurdersaansprakelijkheid. Deze stap heb ik met beide handen aangegrepen.
Tot september 2008 heb ik mij hierin verder ontwikkeld, waarvan vier jaar in Duitsland. Daar heb ik niet alleen internationale ervaring opgedaan, maar ook een specifiek product ontwikkeld voor verenigingen, een traject waarin inhoud, marktkennis en innovatie samenkwamen.
Na mijn verbijf in Duitsland heb ik mij tot augustus 2023 gericht op de acceptatie van beroeps- en bedrijfsaansprakelijkheidsrisico’s. In die jaren heb ik niet alleen complexe risico’s beoordeeld, maar ook actief bijgedragen aan de ontwikkeling en opbouw van beroepsaansprakelijkheidsproducten binnen een van de verzekeraars.
Na ruim een jaar als sluiter bij een makelaar te hebben gewerkt, kwam ik erachter dat dit geen goede stap was. Ik realiseerde me dat ik daar geen voldoening uithaalde. Ik wilde me, naast het coachen en begeleiden van acceptanten, bezighouden met het (verder) ontwikkelen van producten.
Waar kan dat beter dan bij het team Kwaliteit & Ontwikkeling? Hier zorgen we ervoor dat veranderingen op het gebied assortiment, producten en applicaties effectief en tijdig worden verwerkt.'